[ חזרה ]

12

יועצת הנקה

כאשר מצטרף דייר חדש לבית, מברכים אותו בבואו ומנסים להעניק לו את הטוב ביותר נוכח הצטרפותו למשפחה. בעוד הכול מוכן והתינוק מוצא את מקומו בבית, משהו איננו כשורה והבכי לא פוסק, מה עושים? האם הכול מתחיל ונגמר בכאבים או חוסר נוחות? אחת הסיבות קשורות גם בחוסר אונים בהצלחת התינוק להשיג את התזונה נוכח חוסר היכולת שלו לינוק- זאת כאמור, בעיית הנקה. מה הסימנים המעידים על כך? אספנו עבורכם כמה דברים הקשורים בצורך שלכם ביועצת הנקה.

תסמינים לבעיות הנקה

על מנת שתוכלו לדעת כי הבעיה אכן קשורה בקשיי הנקה, רצוי לדעת את התסמינים הראשוניים, כאמור, קושי הילד וחיבורו לשד, חוסר יכולת לינוק לאורך זמן או אפילו חוסר התעוררות של התינוק לינוק הם למעשה כמה תסמינים המעידים על בעיה. בנוסף לתסמינים הללו,  ניתן לראות גם חוסר עלייה במשקל של הילוד, כאבים בפטמה, חוסר רוגע מבחינת התינוק ואפילו חוסר יכולתו של השד להתמלא בחלב. אלו הם דברים הקשורים בעיקר  בבעיות הנובעות מאי יכולת או ידע בהנקה ועל כך נדבר במאמר שלפניכם.

פועלה של היועצת

מה תעניק לכם יועצת ההנקה? לאחר שמבינים את תסמיני הבעיה ומסכימים כי אכן קיימת בעיית הנקה, נכנסת לפעולה יועצת ההנקה ומאבחנת את הבעיה לעומקה. היועצת מגיעה לייעוץ וצופה בהתנהגותו של התינוק. במסגרת  השירותים שלה, היא מתבוננת בתינוק ובדרכיו לינוק מהשד. האם הוא יונק באופן הנכון? להלן ניהול של הליך הנקה נכון שאותו אמורה לבקר יועצת ההנקה בפועל. ניהול של הנקה נכון יגביר את ייצור החלב בשד וכך למעשה יעניק לילוד ולאמו את האפשרות להיפטר מבעיית ההנקה שנוצרה. חשוב לציין כי במסגרת שירותים כאלה ואחרים, ניתן בהחלט לבדוק ולוודא כי הטיפול אכן מבוקר ומוכר בקופות החולים. מטרתו של ליווי וביקורה של היועצת, הינו לשמור על קשר שוטף ולוודא  כי הבעיה לא חוזרת על עצמה וניתן לבנות איכות של חיים, שינה ואפילו תזונה ראויה לסביבה ולילוד שמגיח לעולם מבלי לדעת כיצד להשיג את המזון שלו- דהיינו לינוק בצורה הנכונה.


[ חזרה ]
עמוד הבית אודות מערכת שיעורי יוגה סרטוני וידאו גלרייה המורות שלנו סדנאות יוגה נשית יוגה ויציבה וינייאסה יוגה יוגה לתמיכה בטיפולי הפוריות ליווי נשים בטיפולי הפוריות תרגילי יוגה לנשים בהריון יוגה לילדים פילאטיס אשטנגה יוגה יוגה נשית לגיל המעבר הילינג תנוחות יוגה מדיטציה מאמרים המלצות מושגי יסוד שאלות תשובות צור קשר