נעמי קליין בן-עמי.

שמי נעמי קליין בן-עמי. נולדתי באנגליה בשנת 1967, בגיל 6 עברתי לגור בצרפת ומשם עליתי לארץ בשנת 1986. אני נשואה לבעלי, דורון, ואמא לשני בנים - אדר ואלדד. רקדתי בלט מגיל 4 - 40 ומאז ומתמיד תנועה וריקוד היו חלק בלתי נפרד מחיי. בגיל 35 חוויתי את המפגש הראשון שלי עם היוגה בהדרכת מורתי וחברתי פטריסיה כהן (ויג’ננה יוגה), מה שהתגלה כפעילות מחסנת ומאזנת בהתמודדות הפרטית שלי עם גידול ילד שאופיין כבעל לקות בקשת האוטיזם. לאחר שנה של תרגול כאשר חשתי בהשפעתו החיובית של היוגה על מצב רוחי החלטתי להעמיק את המעורבות שלי בלימוד היוגה, ובשנת 2006 הוסמכתי כמורה ליוגה על-ידי בית הספר למאמנים במכון-וינגייט ומאז הסמכתי אני מדריכה שיעורי יוגה בקבוצות ובאופן פרטי.

בגיל 42, במהלך ההיריון שלי ולאחר לידתו של בני הצעיר, אלדד, השתתפתי בשיעורי יוגה-נשית בהדרכתה של טלי מור, ובהשפעתה הובילתי להרחיב לימודי בתחום זה, ולקבלת תעודה ממכון וינגייט כמורה מוסמכת ליוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה. עם הסמכתי הדרכתי נשים שנמצאו בשלבים שונים להריונן, לאחר לידה ואמאות עם תינוקות.
כשנה לאחר מכן, כאשר נחשפתי לקורס יוגה-תרפיה בהדרכתה של מיכל ירקוני (לימים גם שימשתי כאסיסטנטית שלה), חוויתי שינוי מכריע שהוביל אותי להתמחות בתחום היוגה הטיפולית. מאז אני מעבירה שיעורי יוגה-תרפיה פרטיים וקבוצתיים לילדים, לנוער עם צרכים מיוחדים (קשיי קשב וריכוז, בעלי פי.די.די. ופיגור שכלי), לאנשים הסובלים ממחלה כרונית, קושי פיזי או נפשי.

הניסיון בהדרכת ילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים שינה בצורה משמעותית את גישתי ליוגה. אני מאמינה שכל אדם יכול למצוא הקלה וריפוי דרך חקירה והתבוננות בשינויים המתרחשים בזמן תנועה ונשימה. כאשר מתרגל סובל ממחלה או מכאב כלשהו, אחפש את נקודות החוסן בגופו ונפשו שיאפשרו לו לווסת את הקושי ולהיות מאוזן יותר.  

לפרטים נוספים: 052-4300090      

עמוד הבית אודות מערכת שיעורי יוגה סרטוני וידאו גלרייה המורות שלנו סדנאות יוגה נשית יוגה ויציבה וינייאסה יוגה יוגה לתמיכה בטיפולי הפוריות ליווי נשים בטיפולי הפוריות תרגילי יוגה לנשים בהריון יוגה לילדים פילאטיס אשטנגה יוגה יוגה נשית לגיל המעבר הילינג תנוחות יוגה מדיטציה מאמרים המלצות מושגי יסוד שאלות תשובות צור קשר